ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки EXW

Умови поставки EXW

Термін Інкотермс EXW утворений в результаті скорочення виразу «Ex Works», яке буквально перекладається з англійської мови як «з заводу». По суті цьому терміну відповідає російське вираз «самовивезення».

Умови поставки EXW Інкотермс 2010 / «Франко завод» (вказана назва місця заводу або іншого підприємства) свідчить про те, що продавець / постачальник здійснює поставку / відвантаження товару, коли він передає його в розпорядження покупця в узгодженому раніше місці: на своєму виробництві (заводі або фабрики), на складі, в магазині і т.д.

При цьому відповідальність продавця закінчується в момент передачі товару, що поставляється безпосередньо покупцеві або залученої покупцем компанії-перевізнику.

За навантаження свого товару на транспортний засіб покупця продавець не відповідає.

Також в цьому випадку продавець не повинен виконувати формальності, що мають місце бути при вивезенні товару: сплата митних зборів, митне оформлення товару, призначеного на експорт та ін.

Виходячи з вищезазначеного видно, що за умовами поставки EXW на продавця покладаються мінімальні обов'язки, а всі можливі ризики і витрати, пов'язані з переміщенням товару з території продавця до кінцевого пункту, несе виключно покупець.

Сторони, які беруть участь в угоді, можуть досягти угоди про те, що продавець погодиться зробити вантаження товару на транспортний засіб постачальника в точці відправлення та буде нести всі ризики і витрати, пов'язані з вантажними роботами. Такої домовленості повинна бути оформлена документально у вигляді відповідного доповнення до майбутнього сторонами договору купівлі-продажу.

Умови поставки EXW не можуть бути застосовані в тому випадку, якщо покупець в силу тих чи інших причин не здатний виконати прямо або побічно формальності, пов'язані з транспортуванням товару, що купується. Якщо виникає така ситуація, використовується термін FCA, за умови, що продавець згоден взяти на себе витрати і ризики з відвантаження товару.

Також не рекомендовано використовувати базис EXW, якщо покупець в силу суб'єктивних чи об'єктивних причин не матиме можливість виконати експортні митні формальності при вивезенні товару за кордон.Источник: Умови поставки EXW
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 413 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar