ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки FOB

Умови поставки FOB

Умови поставки FOB ( «Free On Board») мають на увазі, що всі можливі витрати, пов'язані з доставкою товару на борт зазначеного покупцем судна, несе продавець. Вираз «Free On Board» перекладається дослівно з англійської мови як «безкоштовно на борт» із зазначенням порту відвантаження.

 

Ризик часткового пошкодження або навіть повної загибелі товару, що поставляється до моменту завантаження його на борту судна повністю покладається на продавця.

При здійсненні поставки продавець може нести фінансові витрати, пов'язані:

  • з отриманням експортної ліцензії, а також з виконанням митних формальностей, передбачених при відправці товару на експорт (сплатою податків, зборів та інших аналогічних фінансових витрат);
  • з перевіркою заявлених характеристик товару (його якості, ваги, габаритів, кількості і т.д.);
  • з упаковкою товару, покликаної гарантувати його збереження під час транспортування.

При цьому в обов'язки продавця не входить оплата і виконання будь-яких імпортних митних формальностей при ввезенні згаданого товару.

Застосування в ході торгової операції міжнародного терміна «Франко борт» свідчить, що продавець виконав поставку товару, в той момент, коли той фактично перейшов через поручні судна (був розміщений на борту корабля) в зазначеному порту відвантаження. Всі обов'язки і витрати, пов'язані з збереженням товару, з того моменту його навантаження на борт транспортного судна, покладаються на покупця.

Умови поставки FOB відносяться до товару, переміщуваного виключно водним транспортом морським або внутрішнім. При цьому, в разі якщо сторони, які беруть участь в торговій угоді, не мають наміру переміщати товар через борт судна, слід використовувати інший термін - FCA.Источник: Умови поставки FOB
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 404 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar