международные перевозки доставка грузов ENG  международные перевозки доставка грузов  ES  международные перевозки доставка грузов  УКР международные перевозки доставка грузов  РУС  международные перевозки доставка грузов GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: грузоперевозки грузов в Киев
Доставка из Украины в Испания
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company UKRAINE

грузоперевозки грузов в Киев
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Для зменшення конкуренції морського транспорту необхідно поліпшити якість авіадоставки швидкопсувних вантажів

Конкуренція  морського транспорту, авіадоставки швидкопсувних вантажів

Авіаперевізники вантажів повинні поліпшити якість обслуговування і зменшити кількість клієнтів доставки швидкопсувних вантажів, які переходять на морські перевезення вантажів .

Па словами експерта в області логістики перевезень швидкопсувних вантажів за останні кілька років з'явилася тенденція перевезень швидкопсувних товарів морським транспортом.

Частково це викликано великою економією на витратах на доставку. На маршруті Колубмія-Європа витрати на перевезення квітів морським транспортом на 40% нижче, ніж повітряним. Перевізники відкривають нові маршрути для міжнародних морських перевезень швидкопсувних вантажів.

Іншою причиною є поліпшення технологій обслуговування рефрижераторних контейнерів морським транспортом. Таким чином значно скоротилися коливання температур під час морських контейнерних перевезень .

Температура товарів, що переміщуються повітряним транспортом, більш нестійка, ніж при використанні морського транспорту через більшої кількості переміщень вантажу.

У порівнянні з морським транспортом, де товари завантажуються в контейнер на початковій стадії перевезення і залишаються недоторканими до моменту доставки в пункт призначення, товари, що переміщуються авіатранспортом, відкриваються кожен раз при переміщенні з вантажівок на борт і назад.

Незважаючи на наявність на ринку рефрижераторних контейнерних платформ, їх висока вартість не дозволяє використовувати платформи для перевезень низькорентабельних швидкопсувних товарів. Такі контейнерні платформи більше підходять для вантажних авіаперевезень фармацевтичної продукції.

На даний момент рано говорити про повну відмову від авіатранспорту для перевезень швидкопсувних продуктів. Існують види вантажів, які неможливо перевозити морським транспортом, наприклад деякі м'які фрукти.

Галузь швидкопсувних продуктів продовжує зростати через збільшення кількості населення, вимоги більш вишуканих продуктів середнім класом і захоплення людей здоровим харчуванням.

До 2050 року очікується збільшення кількості вантажів садівництва і квітникарства на 460%, а продуктів харчування - на 260%.

 Источник: Для зменшення конкуренції з боку морського транспорту необхідно поліпшити якість авіадоставки швидкопсувних вантажів
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (02.05.2020)
Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar