ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Карго з Китаю в Україну: який із способів доставки вантажів краще

Карго з Китаю в Україну: який із способів доставки вантажів краще

На сьогоднішній день багато українських підприємців займаються або ще тільки збираються зайнятися продажем товарів з Китаю. Це досить-успішний бізнес, який обіцяє хороші «бариші». Адже всім відомо, що китайські товари, якщо закуповувати їх безпосередньо у виробника, стоять сущі копійки. При цьому якість товарів Made in China за останні роки дещо поліпшилося, що не може не радувати споживача.

Китай пропонує товари широкого спектра – від різноманітних “прикольних” дрібничок, здатних будь-якому підняти настрій, і до сучасних смартфонів, які дивують своєю надійністю.

Одне з головних питань, що виникають у тих, хто починає возити товари з Китаю, – це «Яким способом доставити вантаж з Китаю в Україну?».

В принципі, способів карго з Китаю в Україну є два. Перший – це літаком по повітрю. Інший – морським транспортом.

Авіаперевезення вантажів з Китаю в Україну коштує дорожче, ніж морські контейнерні перевезення. Але зате він більш швидкий. Якщо відправити вантаж літаком, він вже через кілька днів буде в Україні.

Вантажоперевезення по повітрю також більш безпечні, оскільки їм не загрожують ні крадіжки, ні втрата в дорозі. Літаком доцільно перевозити швидкопсувні, цінні вантажі, хоча будь-які інші вантажі перевозити авіатранспортом також можна.

Але якщо вантаж дуже габаритний, багато важить, і при цьому не стоїть питання терміновості його доставки з Китаю в Україну, то в такому випадку підійде такий варіант, як міжнародні контейнерні морські перевезення.

Карго з Китаю в Україну по морю

Морські вантажоперевезення повільні – це факт. Вантаж може пробути в дорозі більше місяця, перш ніж потрапить з Китаю в Україну. Логічно, що такий спосіб доставки не підійде для швидкопсувних вантажів. Вони попросту зіпсуються. Але для всіх інших видів вантажів – це оптимальний варіант. Карго з Китаю в Україну за допомогою морського транспорту коштує дешевше.

Як правило, морські перевезення здійснюються збірними вантажами. У Китаї є безліч складів консолідації, де всі вантажі сортуються і упаковуються по контейнерах. Перед відправкою вантаж можна застрахувати.

Нерідко компанії, які здійснюють карго з Китаю в Україну пропонують своїм клієнтам можливість стежити за рухом вантажу, посилаючи тим SMS-повідомлення з точними координатами місцезнаходження вантажу.Источник: Карго з Китаю в Україну: який із способів доставки вантажів краще
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 495 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar