ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Карго з Китаю в Україну. Що потрібно знати

Карго з Китаю в Україну. Що потрібно знати

Головною перевагою товарів китайського виробництва є досить низька ціна при досить хорошій якості. Але налагодити партнерські відносини з Китаєм – це не все. Головне, потрібно вирішити питання доставки товарів з Китаю в Україну, і ось тут найзручнішим способом є карго. Вирішуючи, як привезти вантаж, замовник вибирає тип доставки: по морю, по повітрю або наземний транспорт.

 

Карго з Китаю в Україну. Що потрібно знати

Вибираючи тип доставки, слід виходити з габаритів і ваги вантажу, а також термінів і вартості доставки.

Якщо габарити і вага вантажу досить великі і терміни доставки НЕ підтискають, можна вибрати морську доставку карго з Китаю в Україну. Переваги морської доставки в тому, що її вартість досить низька порівняно з іншими видами вантажоперевезень. До того ж відсутнє будь-яке обмеження по вазі і габаритам вантажу, а морські контейнери в подальшому можуть бути використані для подальшого транспортування поїздом або автомобілем до кінцевого пункту призначення товару.

Доставка з Китаю морським способом

При морському способі доставки може здійснюватися перевезення збірних вантажів, коли в один контейнер завантажують товар для декількох одержувачів. Хоча в цьому випадку є кілька умов. По-перше, товар повинен бути довгого терміну зберігання, оскільки замовнику доведеться чекати своєї черги до вивантаження. А по-друге, чекати вивантаження доведеться від декількох днів до декількох тижнів.

Замовляючи доставку морським шляхом, ви повинні враховувати і те, що терміни доставки можуть виявитися набагато довше, ніж планувалося спочатку. Навіть погані погодні умови, або невдало вибраний маршрут, або перевантаження контейнерів в портах, можуть легко вплинути на збільшення термінів доставки.

Тривалість такого рейсу може скласти як 30 днів, так і більше 40.

Авіадоставка карго з Китаю в Україну

Авіадоставка дорожча за вартістю, але дозволяє отримати вантаж впродовж  10 днів, а то і менше.

До того ж авіадоставка має більш високий рівень безпеки вантажу. Тому авіаперевезення вибирають для особливо цінних вантажів, для швидкопсувних товарів, для невеликої партії, і якщо важливі найкоротші терміни доставки.

У багатьох випадках підприємцю важливо отримати товар якомога швидше, тоді авіаперевезення гарантують дотримання термінів поставки.

До того ж авіаперевезення більш надійні і забезпечують високу ступінь безпеки вантажу, тому що авіарейси прямі і немає необхідності перевантажувати товар на інший борт. Ризик втрати і пошкодження вантажу при авіадоставці  мінімальний.Источник: Карго з Китаю в Україну. Що потрібно знати
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (28.04.2020)
Просмотров: 467 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar