международная доставка грузов из Киева ENG  международная доставка грузов из Киева  ES  международная доставка грузов из Киева  УКР международная доставка грузов из Киева  РУС  международная доставка грузов из Киева GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: таможенное оформление грузов в/из Украину
Доставка из Украины в Китай
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company UKRAINE

таможенное оформление грузов в/из Украину
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Карго з Туреччини в Україну. Як привезти товар

Карго з Туреччини в Україну. Як привезти товар

Товарообіг між Україною і Туреччиною зростає з року в рік. Турецьку  економіку приваблює українська сировина, метали, і товари сільського господарства. Разом з тим Україна імпортує з Туреччини досить швидко реалізовані на ринку товари, зокрема: трикотаж, одяг, взуття, фрукти, вимикачі, пластмасу, обладнання та ін. Попит на ці речі зробив популярним турецький напрямок в області вантажоперевезень.

Карго з Туреччини в Україну. Як привезти товар

Існує три шляхи карго з Туреччини в Україну: сухопутний, авіа та морський. Який з них кращий, залежить від побажань і умов покупця.

Морський шлях досить розвинений спосіб перевезення вантажів із сусідньої Туреччини. Завдяки йому є можливість недорого доставити товари будь-яких габаритів, а близькість двох країн забезпечить невеликі терміни доставки.

Якщо товар не займає всього контейнера, у замовника є можливість оплатити лише за місце, яке він використовує. Таким чином знижується вартість транспортування. Перелік товарів, які ви плануєте перевезти може коливатися від незначних за вагою та розмірами, до великомасштабних.

Автомобільний спосіб перевезення є вигідним, оскільки забезпечить доставку «з точки в точку» і дозволяє вибирати місце доставки. Однак завантаженість доріг і митних пунктів пропуску викликають досить значні витрати енергії на одиницю товару. Цей спосіб вигідно застосують при невеликих відстанях.

Автомобільні перевезення використовуються при доставці вантажів з припортових міст. Зручно, коли транспортно-експедиторська компанія має можливість відвантажити товар в порту і привести його в зручне місце своїм транспортом.

Авіаперевезення – це дорогий спосіб перевезень, в порівнянні з іншими, але він забезпечить швидкі терміни прибуття товару в місце призначення. Це також один з найбезпечніших видів транспортування, оскільки існує мінімум перевантажень. Однак слід пам’ятати, що вага і розмір товару обмежені.

Плануючи карго з Туреччини в Україну довіртеся транспортно-експедиторській компанії, завданням якої є визначити оптимальний маршрут відповідно до ваших вимог. Часто використовується модальний вид перевезення: спочатку вантаж йде по морю, а потім перевозиться автомобілем. Це досить недорогий і надійний спосіб перевезення. Також компанія посередник бере на себе всі супровід, що дозволить уникнути зустрічі з митними органами.Источник: Карго з Туреччини в Україну. Як привезти товар
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (28.04.2020)
Просмотров: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar