ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Maersk цікавлять не тільки морські контейнерні перевезення

Maersk цікавлять не тільки морські контейнерні перевезення

Компанія Maersk, найбільший світовий транспортно-логістичний холдинг, планує вкластися у внутрішні автомобільні контейнерні перевезення в Індії. Компанія виходить на індійський ринок автотранспортних послуг в партнерстві з агрегатором BlackBuck, в якому зареєстровано понад 300 000 вантажівок.

Таке рішення допоможе клієнтам Maersk замовляти контейнерні перевезення для доставки експортно-імпортних вантажів в межах Індії. При цьому власником онлайн-платформи залишається BlackBuck, а Maersk допоможе в розробці цифрових рішень і спеціалізованих галузевих продуктів. Головне завдання – поліпшення сервісу і якості обслуговування клієнтів за рахунок скорочення числа посередників, оптимізації ланцюжків доставки, забезпечення узгодженості попиту і пропозиції, організації прозорої схеми роботи і контролю виконання перевезень в режимі реального часу.

Незважаючи на те, що Індія надає великі можливості для розвитку бізнесу, компанії планують розширити контейнерні перевезення і на інші країни Південної Азії, перш за все на ті, які не мають виходу до моря.

Слід зазначити, що для компанії Maersk – це вже не перший досвід участі в організації наземних вантажоперевезень. Компанія вже має аналогічні партнерські відносини з американським агрегатором Loadsmart, що організує автомобільні контейнерні перевезення в США. Таке рішення повністю відповідає новій концепції розвитку компанії, яка передбачає реорганізацію контейнерних сервісів в глобального логістичного оператора, який буде додатково надавати митні брокерські послуги,страхування вантажів, торгове фінансування і т.д. Все це повинно зменшити залежність прибутковості бізнесу від поточних фрахтових ставок на морські контейнерні перевезення і стрибків цін на паливо. Уже в найближчі роки Maersk планує непропорційно наростити частку бізнесу, який не має відношення до океанських контейнерних перевезень.

Компанія A.P. Moller-Maersk Group надає свої послуги – морські контейнерні перевезення – в 130 країнах світу, її штат – понад 90 тисяч співробітників. За підсумками 2018 року виручка склала 39 млрд доларів, а чистий прибуток – 3,2 млрд доларів. Для порівняння – 2017 рік компанія закінчила з чистим збитком 1,2 млрд долара, що і стало причиною до перегляду концепції розвитку компанії, а також активного впровадження цифрових сервісів, спрямованих на залучення нових клієнтів і оптимізацію процесу організації перевезень.Источник: Maersk цікавлять не тільки морські контейнерні перевезення
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (01.04.2020)
Просмотров: 500 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar