ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Міжнародні морські перевезення: якими вони бувають?

Міжнародні морські перевезення: якими вони бувають?

Міжнародні морські перевезення – один з найбільш надійних і економічних способів транспортування вантажів на далекі відстані. У порівнянні з залізничним транспортом, міжнародні морські перевезення мають важливу перевагу: доставка вантажів здійснюється в максимально зручний для одержувача пункт призначення, що не завжди буває можливо організувати при трансконтинентальних перевезеннях залізницею.

 

Міжнародні морські перевезення: якими вони бувають?

Міжнародні морські перевезення регулюються транспортними конвенціями, які закріплюють основні умови перевезення як вантажів, так і пасажирів, які користуються послугами судноплавних компаній, що беруть участь в міжнародному транспортному сполученні. Крім того, згадані конвенції регулюють питання відповідальності перевізника за надані їм послуги, а також встановлюють міжнародні тарифи на даному ринку.

Компанії, що здійснюють міжнародні морські перевезення, надають послуги в режимі трампового або лінійного судноплавства. Перший варіант розрахований на тих клієнтів, які замовляють міжнародні морські перевезення в регіони світу, які не мають постійного судноплавного сполучення з країною відправника вантажів. Лінійне судноплавство передбачає регулярну відправку суден за визначеними маршрутами, що найкращим чином підходить для тих випадків, коли міжнародні морські перевезення необхідно здійснити в райони постійного плавання лінійних судів.

Якщо Ви шукаєте надійну компанію, яка надає такі послуги як морські вантажні перевезення, то, швидше за все, Ваш вибір буде на користь перевізника, що займає лідируючі позиції на світовому ринку – саме таким і є ТОВ «КИЙ АВІА КАРГО». Наша спеціалізація – це морські вантажоперевезення з різних країн світу в порти України в 20-ти і 40-ка футових контейнерах. Найпопулярніші на сьогоднішній день контейнерні перевезення вантажів за схемами FCL (Full Container Load) і LCL (Less Than Container Load) здійснюються з різних країн світу в Україні.Источник: Міжнародні морські перевезення: якими вони бувають?
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (24.04.2020)
Просмотров: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar