ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги

Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги

Морські контейнерні перевезення – один з найдавніших способів транспортування вантажів. Морські перевезення займають 90% всієї світової торгівлі. Сьогодні по світу курсує понад 100 тисяч торгових суден, що перевозять найрізноманітніші товари, яких розмірів і ваги.

Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги

З розвитком портів, суден, шляхів – морські перевезення вдосконалилися і стали невід’ємною частиною світової економіки.

Морські контейнерні перевезення вантажів – найменш витратний спосіб транспортування товарів з усіх видів перевезень. Він дозволяє перевозити товар великих, нестандартних габаритів на великі відстані. Завдяки значній вантажопідйомності суден, є можливість перевозити великі партії товару.

Чимала пропускна здатність морських шляхів забезпечує гнучкість при виборі маршруту вантажоперевезень.

Міцність котейнеров дозволить зберегти товар в цілісності і забезпечить безперешкодне перевантаження товару, в разі, якщо його необхідно доставити з портового міста до кінцевого місця призначення. Згідно зі статистикою, під час морських контейнерних перевезень зафіксовано найменшу кількість страхових випадків.

Морські контейнерні перевезення дозволяють заощадити кошти, якщо немає необхідності перевозити великої партії товару. При невеликому вантаж, є можливість заплатити тільки за місце, яке він займає в контейнері.

Чіткий графік курсування суден робить морські перевезення прогнозованими. У разі, якщо немає можливості чекати повного завантаження судна, існують менші кораблі, які йдуть паралельним курсом і можуть взяти на себе невеликі партії товару. Це економить ресурси, оскільки не потрібно оплачувати складські послуги і т.д ..

Карго морським шляхом вигідно якщо:

  • необхідність перевезти товар будь-яких габаритів і ваги;
  • немає строгих тимчасових обмежень;
  • очікуєте незначних витрат на перевезення.

Морські контейнерні перевезення – це перевірений часом спосіб доставки товарів. Морський транспорт є найбільшим перевізником товарів в історії людства. Однак цей спосіб складний і вимагає непростих логістичних рішень. Переконайтеся в тому, що компанія, якій ви вирішили довірити свій товар, має досвід роботи на ринку морських контейнерних перевезень вантажів.Источник: Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 592 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar