ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Морські вантажні перевезення

Морські вантажні перевезення 

ідеальний спосіб доставки нестандартних вантажів

Ключову роль в міжнародній торгівлі в даний час грають морські вантажні перевезення. Затребуваність послуг операторів ринку, які здійснюють морські перевезення вантажів, обумовлена ​​широкими можливостями, якими володіє ця транспортна технологія. Вибравши морські вантажні перевезення в якості способу доставки товарів або сировини, замовник отримує можливість відправити вантаж в більш ніж 120 країн світу, на території яких діють порти, що приймають морські судна.

Немає необхідності доводити, що морські перевезення вантажів – це найкращий варіант доставки вантажів з нестандартними масогабаритними параметрами. Морські та річкові транспортні шляхи мають практично необмежену пропускну здатність, завдяки чому морські перевезення вантажів підходять в тих випадках, коли вантажі, що перевозяться мають вагу, що перевищує десятки тисяч тонн, або обсяг в сотні кубічних метрів і його неможливо доставити за допомогою залізничного транспорту.

Єдині обмеження, які необхідно враховувати тим, хто має намір замовити морські вантажні перевезення, це пропускна здатність каналів, портових споруд, мостів та інших об’єктів на шляху проходження судна. Разом з тим, грамотно спланований маршрут доставки, а також консультації досвідчених фахівців, досконально знайомих з особливостями тих чи інших специфічних зон, що лежать на шляху проходження судна, допомагають розробити і здійснити морські перевезення вантажів практично в будь-який морський порт навіть у найвіддаленіших і важкодоступних куточках землі.Источник: Морські вантажні перевезення – ідеальний спосіб доставки нестандартних вантажів
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (24.04.2020)
Просмотров: 494 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar