ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Мультимодальні контейнерні перевезення – основа прибуткового бізнесу!

Мультимодальні контейнерні перевезення

Необхідність переміщення вантажу, що транспортується в контейнерах, використовуючи при цьому кілька різних видів транспорту, є основою мультимодальних перевезень. Адже укладання контрактів з різними транспортними компаніями, а також проблеми з вантажно-розвантажувальними роботами, відчутно впливають як на  збереження товару, так і на фінансову сторону питання. Крім того, постійний контроль процедури перевезення веде за собою ще й значні тимчасові витрати.

Мультимодальні контейнерні перевезення –  основа прибуткового бізнесу!

Нівелювання подібної проблеми – це складання контракту з єдиною транспортною компанією, яка професійно займається мультимодальними контейнерними перевезеннями. Ефективне поєднання морських, авіа-і автомобільних перевезень в рамках одного договору, дозволяє не тільки економити час, але і значно знизити собівартість транспортованих предметів. Крім того, в даному випадку, відповідальність за збереження товару, а також турботи по його перевантаження з одного транспортного засобу на інший, бере на себе компанія, яка виробляє перевезення.

Мультимодальні контейнерні перевезення, вироблені TBN – реальна основа прибуткового бізнесу!

Віддаючи товар в руки професіоналів, які працюють в нашій компанії, ви можете зайняти свій час рішенням інших, не менш важливих проблем, що вимагають вашої участі. Співробітники фірми обов’язково нададуть вам цілий комплекс послуг з організації мультимодального перевезення, що найбільш сприяє вирішенню проблеми:

  • Оптимальний підбір маршруту;
  • Надання необхідного транспорту;
  • Навантажувально-розвантажувальні роботи;
  • Консолідацію і перепакування вантажу;
  • Складські послуги;
  • Доставку «до дверей».

Злагоджена робота підрозділів, в сукупності з ефективним менеджментом, дає можливість компанії TBN бути кращою серед собі подібних. Завдяки професіоналізму співробітників компанії, їх чіткої і оперативній роботі, а також чудовою репутації наших партнерів-субперевозчіков, замовивши мультимодальні контейнерні перевезення одного разу, ви обов’язково поповните ряди наших постійних клієнтів!Источник: Мультимодальні контейнерні перевезення – основа прибуткового бізнесу!
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (24.04.2020)
Просмотров: 520 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar