ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Перевезення автомобілів в контейнерах

Перевезення автомобілів в контейнерах

TBN виконує міжнародні вантажні перевезення автомобілів всередині 20, 40 і 45-футових контейнерів. Перевезення автомобілів в контейнері має свої переваги в порівнянні з перевезеннями на поромах, куди автомобіль заїжджає своїм ходом. Контейнерні перевезення більш безпечні і дозволяють доставити вантаж в будь-яке місце призначення (поромні маршрути доступні не у всіх портах). Цей метод перевезення також вибирають для доставки дорогих і раритетних автомобілів.

 

У разі використання контейнера можна виконати перевезення за кордон особистих речей і запчастин разом з автомобілем.

Звичайний 20-футовий контейнер дозволяє перевезти один автомобіль або позашляховик, а 40-футовий дозволяє економно розмістити два автомобілі середнього розміру. У 45-футовому контейнері зручно розміщуються 3 автомобілі. Технічно там можна розмістити і 4 автомобілі, але на такий спосіб завантаження контейнера складно отримати страховку.

Міжнародні морські перевезення автомобілів в контейнерах дозволяють використовувати систему LCL . У контейнер поміщають кілька автомобілів різних власників.

Фахівці TBN мають необхідний досвід перевезення автомобілів різних розмірів і призначень в контейнерах: легкові автомобілі, позашляховики, пікапи, невеликі вантажівки в будь-якому стані - нові, старі, після ДТП і класичні. Компанія також надає повний пакет необхідних для перевезення документів.

Для захисту автомобіля на час транспортування він ретельно кріпиться всередині контейнера, щоб уникнути пошкоджень під час навантаження і розвантаження судна. Після приміщення в контейнер всі чотири колеса автомобіля підпираються металевими або дерев'яними клинами, які прикручуються до дну контейнера. Колеса кріпляться до внутрішніх монтажних петель в кутах контейнера спеціальними нейлоновими натяжним ременем. Якщо неможливо закріпити автомобіль всередині контейнера, простягнувши ремені через колеса, використовуються буксирувальні кільця в передній і задній частинах транспортного засобу.

Всі контейнери для перевезення автомобілів відповідають строгим правилам техніки безпеки і є герметичними. Все це дозволяє надійно захистити вантаж від впливу навколишнього середовища під час морських контейнерних перевезень .

Перевезення автомобіля в контейнері пройде успішно, якщо дотримуватися деякі рекомендації:

  1. Автомобіль повинен бути чистим.
  2. Для тривалих подорожей все рідини транспортного засобу необхідно злити, в тому числі паливо. Для навантаження такого автомобіля в контейнер використовують палети.
  3. Акумулятор слід від'єднати від клем, а кабелі живлення закріпити.
  4. Ключі не слід залишати всередині машини.
  5. Багажник і внутрішній простір автомобіля можна використовувати для розміщення додаткових вантажів.
  6. Ідентифікаційний номер VIN транспортного засобу повинен бути чітко видно і доступний інспекторам.

TBN перевезе Ваш транспортний засіб у будь-яку точку світу за найдоступнішими цінами. Наші консультанти нададуть повну інформацію про вартість і митних процедурах міжнародних контейнерних перевезень .Источник: Перевезення автомобілів в контейнерах
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (03.05.2020)
Просмотров: 490 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar