международные перевозки доставка грузов ENG  международные перевозки доставка грузов  ES  международные перевозки доставка грузов  УКР международные перевозки доставка грузов  РУС  международные перевозки доставка грузов GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: таможенное оформление грузов в/из Украину
Доставка из Украины в Грузия
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company UKRAINE

таможенное оформление грузов в/из Украину
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Перевезення морським транспортном. Рекомендації експертів

Перевезення морським транспортном. Рекомендації експертів

Карго морським шляхом, або перевезення морським транспортом – найпопулярніший вид міжнародних перевезень, який дозволяє транспортувати вантаж будь-якого розміру на різну відстань. Завдяки морю товар можна доставити в портові міста понад 120 країни світу.

 

Перевезення морським транспортном. Рекомендації експертів

 

Перевезення морським транспортом досить непросте завдання з логістичної точки зору. Тому компанія, яка пропонує такі послуги, повинна мати великий досвід роботи в цій сфері і знати всі нюанси організації такого процесу.

Одна з особливостей перевезення морським транспортом – неможливість доставити товар в кінцевий пункт призначення. Спочатку вантаж доставляється в портове місто. Транспортно – експедиторські компанії повинні мати відповідний транспортом, щоб мати можливість доставити товар «під двері».

Компанія перевізник повинен визначити оптимальний маршрут для транспортування вантажу морським шляхом. Не всі порти можуть приймати океанські судна. Часом для того, щоб доставити товар на сушу використовують так звані фідери – менше судна, що курсують між основним судном і портом. Визначення оптимального маршруту дозволить зберегти терміни доставки вантажу.

Погоджуйте з перевізником загальну ціну послуги. Повна вартість перевезення включає в себе ряд компонентів: фрахт, різні збори (портовий, імпортний, маяковий і т.д.) і надбавки, розвантаження в порту, оплата за зберігання вантажу на складі і т.п ..

Для кращого планування витрат поцікавтеся усіма можливими зборами, а також запитуйте у компанії-перевізника так звану ефективну вартість перевезення, в яку входять вищезгадані збори.

Власник вантажу не може відмовитися від оплати зборів. Зате судновласник має право не видавати товару до повної компенсації витрат.

При контейнерних перевезеннях часто використовується система збірних вантажів (LCL), яка дозволить вам уникнути оплати оренди всього контейнера, а тільки місця, яке займає товар.

Контейнери зберігають ваш товар в цілісності при доставці товару морським транспортом. Однак потрібно врахувати можливість страхування вантажу. У разі його пошкодження, компанія перевізник компенсує втрати.

Перебування контейнера в порту обмежена в часі. Зміст його понаднормово оплачується додатково. Переконайтеся, що у вашого перевізника є всі необхідні документи і досвід роботи з митними органами, що дозволяє своєчасно забрати товар без додаткових витрат.

Слід пам’ятати, що перевезення морським транспортом один з найменш витратних видів доставки товару. Однак такий вид карго досить розтягнутий у часі і вимагає залучення багатьох ресурсів. Переконайтеся, що компанія-перевізник здатна забезпечити надійну доставку вашого товару.Источник: Перевезення морським транспортном. Рекомендації експертів
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 237 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar