ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Пошкодження вантажу при перевезенні морем. Як цього уникнути?

Пошкодження вантажу при перевезенні морем. Як цього уникнути?

TBN докладає максимум зусиль для попередження пошкодження вантажу під час морських вантажних перевезень .

Споживчі товари, промислове обладнання, електроніка можуть бути пошкоджені під час транспортування. Для одержувача пошкоджений вантаж є втратами, пов'язаними з розглядами зі страховими компаніями і втратою конкурентних переваг.

В даний час в морських перевезеннях використовуються різні способи і матеріали для стабілізації і безпеки вантажів. Традиційні способи і матеріали охоплюють обв'язку сталевими стрічками і пластикові або дерев'яні кріплення. Із сучасних матеріалів додалися обв'язка поліефірної стрічкою і ременями, синтетичні мережі, сепараційні і підстилкові матеріали, в тому числі повітряні подушки.

Практичні поради з безпечних перевезень вантажів морем розроблені Міжнародною палатою судноплавства і Міжнародною радою по морським перевезенням. Багато країн на їх основі ввели свої вимоги до безпеки морських перевезень вантажів . Для детального ознайомлення з діючими вимогами до перевезень вантажу на Вашому маршруті рекомендуємо звернутися до консультантів TBN.

Розглянемо типові ситуації пошкодження вантажу.

При виникненні вібрацій і ударів під час перевезення і вантажно-розвантажувальних робіт компоненти, матеріали і кріплення піддаються стресу. Якщо впливає сила більше допустимої для пакувальних матеріалів або вантажу, виникають пошкодження. Навіть при використанні довговічних матеріалів постійна експлуатація в процесі міжнародних морських контейнерних перевезень призведе до виникнення пошкоджень внаслідок зносу. Більше за інших таких пошкоджень схильні скляна, металева і пластикова упаковка.

Нестійкість упакованого вантажу виникає в результаті зсуву вантажу при різкому переміщенні грузообрабативающего обладнання. Як правило, високі упаковки і відсутність в упаковці гофрокартону з метою економії призводять до нестабільності. Найбільш схильні до ризиків вантажі на палетах, сильно завантажені контейнери, легкі продукти і упаковка.

Пошкодження поверхні виникають в наслідок повторюється вібрації від безпосереднього контакту між упаковками всередині контейнера. Ці події можуть привести до появи подряпин на поверхні вантажу, дірок і витікання рідин. Часто пошкоджуються не упаковані в плівку вантажі, напої в жерстяній тарі.

Витікання рідини в одному контейнері часто призводить до значного забруднення інших вантажів. Попередити протікання допомагає тестування упаковки. Від подібних ушкоджень страждають пляшки і гнучка тара, засоби для чищення, хімікати, медична продукція .

Пошкодження упаковки можуть викликатися несумісністю пакувальних матеріалів і перевезеного предмета (наприклад, рідини). Тріщини від напруги під дією факторів навколишнього середовища з'являються від довгого зберігання в умовах стиснення.

Уряди всіх країн дбають про безпеку міжнародних морських перевезень вантажів , тому що вміст вантажів може поставити під питання безпеку країни. Безліч країн сформували свої правила і вимоги, що знаходяться у віданні митних служб, до обробки вантажів для зниження ризиків терористичної активності та інших злочинних дій. Уряду більше уваги приділяють імпортним перевезень .

Одним з лідерів у вирішенні питань безпеки вантажів, що перевозяться виступають США.

Законодавство України в частині безпеки морських перевезень може відрізнятися від законодавчої бази країни прибуття вантажу.

При самостійної пакування та підготовки вантажу до відправки рекомендуємо уточнити у фахівців TBN правомірність використання тієї чи іншої упаковки і інші вимоги до безпеки вантажу по всьому маршруту слідування.

Перевізник відповідає на правильне розміщення і кріплення вантажів на судні.

Для більшої безпеки вантажі можуть перевозиться в опломбованому вигляді.Источник: Пошкодження вантажу при перевезенні морем. Як цього уникнути?
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (03.05.2020)
Просмотров: 477 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar