груз доставка транспортный ENG  груз доставка транспортный  ES  груз доставка транспортный  УКР груз доставка транспортный  РУС  груз доставка транспортный GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: таможенное оформление грузов в/из Украину
Доставка из Украины в Китай
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company UKRAINE

таможенное оформление грузов в/из Украину
таможенное оформление грузов в/из Украину

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Способи морських вантажних перевезень і їх особливості

Способи морських вантажних перевезень і їх особливості

Згадуючи про морскі вантажні перевезення, корисно знати, які судна призначені для транспортування тих або інших товарів і які їх якісні характеристики сприяють отриманню клієнтом максимальних переваг.

 

Спеціалісти виділяють із загальної класифікації такі найбільш розповсюджені способи морських вантажних перевезень.

КОНТЕЙНЕРИ. Популярний варіант для морських перевезень вантажів. Сучасні контейнери повністю герметичні, що перешкоджає будь-яким можливим пошкодженням товару. Крім цього, в них можна перевозити найрізноманітніші вантажі, які, на перший погляд, не можуть знаходитись поряд. Якщо судно споживає дизельне паливо, воно транспортує за вибраним маршрутом до 10 тисяч контейнерів.

ТАНКЕРИ. Ще один розповсюджений тип судів, які використовуються для здійснення морських вантажних перевезень. Вони транспортують харчові рідини (як вино і рослинну олію), нафту і нафтопродукти, а також природний газ. Приблизно чверть усіх морських перевезень вантажів припадає саме на транспортування за допомогою танкерів.

РЕФРИЖЕРАТОРИ. Незважаючи на те, що морські вантажні перевезення займають багато часу, вони призначені і для транспортування швидкопсувних товарів. Так, рибу, м’ясомолочну продукцію, фрукти і овочі можна перевозити на рефрижераторних суднах, обладнаних холодильними камерами. Температурний режим, який в них підтримуються, не дає вантажу зіпсуватись у процесі транспортування.

РОЛКЕРИ. Якщо виникає необхідність здійснити морські перевезення автомобілів або залізничних вагонів, на допомогу приходять ролкери. Це спеціальні судна, призначені для того, що транспортувати вантажі на колесах.

Варто зауважити, що у наші дні вантажні судна мають вантажопідйомність більше 500 тис. тонн, а їх технічне оснащення дозволяє не турбуватись про хвилювання моря, що перетворює морські перевезення вантажів на максимально зручний і безпечний спосіб транспортування.Источник: Способи морських вантажних перевезень і їх особливості
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 229 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar