ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Види контейнерів для перевезення вантажів

Види контейнерів для перевезення вантажів

Використання контейнерів – зручний спосіб зберігання товарів при транспортуванні. Вагомим їх перевагою є велика ємність і міцність. Конструкція контейнера дозволяє багаторазове його використання і перевантаження на різні види транспорту.

Види контейнерів для перевезення вантажів

Згідно з вимогами ринку вантажоперевезень, існують різні види контейнерів: закриті, відкриті, з підвищеною ємністю, контейнери-платформи, холодильні контейнери і т.п.

Найпопулярнішими при перевезеннях сьогодні є, так звані, універсальні контейнери, призначені для сухих вантажів, товарів широкої номенклатури.

Основний розподіл контейнерів відбувається за розміром: 20 футові (6,06х2, 44х2,59 м) і 40 футові (12,19х2,44х2,59 м).

За критерієм і необхідністю призначення контейнери поділяються:

  • Стандартний. Універсальний контейнер для перевезення генеральних вантажів. Маса товару в 20-футовому – до 21,7т, 40-футовому – 26,58т.
  • Високий (High Cube). 40-футовий контейнер, висота якого сягає 2,9 м.
  • Контейнер-платформа (Flat Rack / Platform). Контейнер тільки з передньої і задньої стінками. Дозволяє перевозити великогабаритний товар, вага якого до 39 т.
  • Відкритий (Open Top). Верх контейнера накривається міцним брезентом. Підходить для перевезення товару, висота якого перевищує 2,4 м. А також вантажу, який повинен вентилюватися. Максимальна вага вантажу може дорівнювати 31,5т.
  • Цистерна (Tanktainer). Для перевезення рідких або сипучих вантажів, палива.
  • Контейнер-холодильник (Reefer). Дозволяє підтримувати температуру в діапазоні від -20 ° С до + 20оС. Є також рефрижераторні контейнери висота яких досягає 2,9 м.
  • 45-футовий контейнер. Контейнер з ємністю 83 куб м. Використовується для габаритних товарів. Максимальна маса вантажу сягає 27,9т.

Всі контейнери стандартизованими незалежно від свого призначення: до відповідних стандартів підведені розміри і маса, приєднувальні пристрої для перевезень різними видами транспорту, а також для обладнання, яке їх розвантажує і навантажує, дверний проріз і т.д.

Завдяки різним типам контейнерів, сьогодні можливі контейнерні перевезення вантажів будь-яких габаритів, а також товару, якому необхідна низька температура при транспортуванні.

 Источник: Види контейнерів для перевезення вантажів
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (28.04.2020)
Просмотров: 471 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar