ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Історія. Діяльність. Стратегія. Відгуки про Компанію TBN company

Міжнародна компанія транспортної доставки вантажів по всьому світу, яка понад 20 років зв'язує логістику підприємств України з іншими країнами.

Надаємо можливі рішення щодо транспортування вантажів авіаційним, автомобільним, морським транспортом, послуги складування, тимчасового зберігання та обробки вантажів. Консультуємо з питань імпорту та експорту. Представляємо інтереси клієнтів на митниці. Координуємо замовника перевезення вантажів для розвитку бізнесу, економії часу та грошей. Для доставки вантажів розробляються і використовуються схеми для кожного замовника окремо: "від порту до дверей", "від станції до дверей", "від дверей до дверей". 

Логістичні компанії України:

Чому варто працювати з 3PL оператором логістичних послуг TBN company? 

TBN company здійснює перевезення понад 20 років, у тому числі в якості 3PL оператора 9 років, надаючи комплексні послуги в області логістики для клієнтів: транспортування, експедицію, складські, митні та інші послуги. 3PL (Third Party Logistics) – логістика третьої сторони. Це означає передачу частини або усіх функцій логістики стороні, яка є провайдером.

 У чому різниця і переваги 3PL оператора? 

На відміну від ТЕК, 3PL оператор зобов'язаний взяти на себе повний комлекс або, за бажанням клієнта, часткові функції, що є необхідними для просування товару по всьому ланцюжку поставок, включаючи транспортування, складування, зберігання товару, страхування, перевалку вантажів та інше.

   Напрямки перевезень необмежені. Місце доставки вантажу може в Європі, Азії, Австралії, США, Канаді, Південній чи центральній Америці. Перевезення здійснюються автомобільним, морським, залізничним і авіатранспортом. Можливі перевезення як прямі, так і комбіновані (мультимодальні). 

Які логістичні послуги надають спеціалісти TBN company? 

 • автомобільні перевезення 

 • негабаритні перевезення

 • авіаційні вантажоперевезення

 • документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта

 • морські перевезення збірних вантажів (LCL)

 • морські контейнерні перевезення (FCL)

 • мультимодальні перевезення

 • обслуговування на консолідаційних складах

 • проектні перевезення

 • перевезення небезпечних вантажів

 • перевезення вантажів на умовах INCOTERMS від EXW до DDP

 • страхування вантажів

 • експортне та імпортне митне очищення

Спеціаліст TBN company опрацює замовлення і запропонує декілька варіантів доставки вантажу. Змінивши вид транспорту, дату перевезення чи терміни є можливість зекономити до 15% вартості вантажоперевезення. 

Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні вантажоперевезення вантажів включають цілий комплекс необхідних дій, операцій і послуг для ефективного переміщення товарів. При нормальному та  стабільному вантажообігу, окрім самого процесу перевезення вантажів, необхідно забезпечити правильне митне оформлення, страхування вантажів, організацію процесу перевезення, підготовку і зберігання товарів. Усі етапи мають певні труднощі, при яких необхідно знати і розуміти швидкі зміни процесів. Якісні вантажоперевезення багато в чому залежать від ефектиної роботи логістичного оператора, який повинен взяти на себе організацію і своєчасне виконання усіх формальностей, керуючись принципами регулярності, ритмічності, безперебійності поставок, надійності і високої швидкості доставки товарів, суворого дотримання термінів доставки товарів з урахуванням правил перевезення вантажів, збереження якості та економічної ефективності.

Зовнішньоекономічна діяльність завжди залишається в тренді. Активність експортно-імпортних операцій ніколи не згасає, корегується лише їх співвідношення залежно від загального стану економік країн. 

Послуги міжнародних перевезень вантажів

Послуги перевізника стають як ніколи актуальними та потрібними, коли йдеться про доставку економічно вигідного вантажу з іншої країни. Очевидно, що тип та обсяг вантажу може бути різним, як і віддаленість країни-виробника. Вид транспорту, яким доцільно буде скористатися, залежить від цих двох критеріїв. Підприємства, які потребують постачання будь-якої продукції або сировини дуже часто не мають розуміння, яким чином організувати та здійснити перевезення вантажу. І тоді виникає наступне питання: хто зможе в комплексі взятися за перевезення, оформлення, підготовку документації та транспортування вантажу до місця призначення?

На ринку перевезень існує безліч компаній, які заявляють про себе, як про професійних перевізників. Часто буває так, що ці компанії є дійсно знавцями своєї справи і цілком надійні, але тільки в межах країни. Якщо говорити про міжнародні вантажоперевезення, то необхідні додаткові знання у сфері правового регулювання перевезень, стандартів оформлення документів, небезпечних чи специфічних вантажів та іншого, адже кожна держава має свої правила та обмеження, санкції та лояльні сторони. Для того, щоб уникнути непоправних ситуацій, додаткових витрат і штрафів, то вибір гідної та досвідченої транспортно-експедиційної компанії є першим рішенням, яке Ви повинні прийняти перед тим, як починати думати про будь-які перевезення.

Як обрати перевізника? Існує кілька критеріїв, за якими вибрати транспортну компанію буде набагато легше. Ми пропонуємо аналізувати перевізників за 6 пунктами, зважити всю інформацію та сформулювати певне уявлення про компанію. Тільки після цього можна ухвалити рішення про співпрацю. Отже, зберіть інформацію про компанію за такими пунктами:

Ціна перевезення. Часто цей критерій є ключовим під час виборів перевізника, оскільки сума витрат входить у вартість кінцевого продукту. Так, транспортно-експедиційні послуги часто обираються за принципом найнижчої ціни. Міжнародні перевезення мають свою вартість і занижена ціна найчастіше свідчить, що ця сума далеко не остаточна. Варто також відзначити, що низька вартість послуг може говорити і про гарну організацію перевезення, мінімізацію витрат і сумлінну організацію цінової політики компанії загалом.
Технічні можливості. Заявляючи про можливість здійснити той чи інший вид перевезення, компанія повинна мати у своєму розпорядженні відповідні транспортні засоби. Наявність сучасного обладнаного транспорту, яким можна доставити вантаж у різний спосіб та шляхи - це те, чим варто поцікавитися у перевізника при обговоренні плану перевезення.
Система напрямків перевезень. Довгий список напрямків перевезень компанії та наявність практичного досвіду у їх проведенні покаже перевізника у гарному світлі. Підготовленість до проведення різнопланових далеких перевезень стає вигідною перевагою компанії.
Терміни доставки. Забезпечення потрібної швидкості перевезення часто має вирішальне значення для вибору транспортної компанії.
Комплексний підхід. Здатність перевізника забезпечити надання всебічної організації міжнародного перевезення на всіх етапах стає вагомою причиною для замовника, щоб вибрати саме цю компанію. 
Відгуки клієнтів. Довіра з боку клієнтів та їх позитивні відгуки відіграють вагому роль у будь-якій сфері. Ринок перевезень не є винятком. Підприємства, які вже працюють або працювали з перевізником можуть розповісти, наприклад, про те, як вирішувалися складні ситуації, які проблеми виникали і багато іншого.

Як вибрати компанію для міжнародного перевезення і не помилитися?

Міжнародний логістичний оператор TBN company утримує лідируючі позиції на ринку перевезень завдяки тому, що:

Уже понад 20 років наша команда сумлінно, відповідально та якісно здійснює масштабні перевезення різної складності та дальності по всьому світу. Ми пропонуємо оптимальні рішення для перевезення будь-яких типів вантажів, підбираємо найбільш доцільні рішення для кожного замовника індивідуально.

Безпека, своєчасність та продумана фінансова сторона – те, про що ми думаємо в першу чергу при розробці плану перевезення.

Ми страхуємо вантаж від різних видів його псування, у тому числі в результаті крадіжки або аварії, від невчасної доставки вантажу, що швидко псується.

Ми надаємо повний спектр супутніх послуг, включаючи митне оформлення, вантажно-розвантажувальні роботи, підготовку вантажу, його пакування тощо.

Ми контролюємо кожен з етапів перевезення та доповідаємо Вам про їх перебіг.

Якщо Ваша професійна діяльність потребує організації міжнародних перевезень, транспортно-експедиційна компанія TBN company стане для Вас надійним партнером, порадником, помічником та кваліфікованим консультантом у здійсненні та налагодженні масштабних вантажних перевезень.