ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Іспанія Україна. Доставка з/у Іспанію

 

Інформація для вантажовласників. За популярних маршрутах вантажоперевезень з України в Іспанію. Маршрут з Києва до Мадрида 3668 км, з Одеси в Барселону 3390 км, з Харкова до Валенсії 3936 км, з Дніпра в Севілью 4606 км, зі Львова в Малагу 3548 км. Вартість перевезення в Іспанію з України і в зворотному напрямку розраховується за запитом у менеджера на дату перевезення по формулі грн / км.

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Іспанії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Іспанія

Автоперевезення вантажів у Іспанію. Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж в Іспанію автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Іспанії.

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Іспанія Україна. Робимо митне оформлення вантажів. Транспортна компанія, збірні вантажі якої проходять постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Перевізники України в Іспанію забезпечують безперебійну доставку вантажів і товарів. Надаємо окремі малотоннажні авто, фури 5-20 т, на вимогу рефрижератори з температурним режимом.

Вартість. Замовлення авто. ПОДЗВОНІТЬ ☎ +38 098 684 6962  ✓VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram або надішліть запит

Авіаперевезення Іспанія

Авіадоставка з Іспанії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Іспанії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Іспанії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Іспанію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Морські перевезення Іспанія 

Доставка контейнера з Іспанії: ми можемо доставити як повний контейнер з Іспанії (FCL), так і збірні вантажі з Іспанії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Іспанії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Іспанії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Склад Іспанія

Складська логістика в Іспанії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Іспанії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Іспанії.

Митні послуги Іспанія

Митне оформлення в Іспанії (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення в Іспанії. Послуги митного брокера в Іспанії: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Скільки коштує доставка з Іспанії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 

Імпорт з Іспанії. Послуги імпортера/експортера 

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Іспанії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Іспанії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. 

Експорт в Іспанію

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море).

Доставка з Іспанії для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Іспанії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Іспанії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Іспанії

Ми можемо купити з доставкою в Іспанії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки в Іспанії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Іспанію для приватних осіб

Як відбувається перевезення в Іспанію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України в Іспанію, з доставкою курєрською службою Іспанії за адресою Замовника.

LEU - Aeroport De La Seu, Іспанія, Seu De Urgel
RJL - Agoncillo, Іспанія, Логроно
ALC - Alicante El Altet, Іспанія, Аліканте
MAD - Barajas, Іспанія, Мадрид
CJI - Ciudad Real - Don Quijote Airport, Іспанія, Сіудад Реаль
EAS - Donostia - San Sebastian, Іспанія, Сан-Себастьян
BCN - El Prat De Llobregat, Іспанія, Барселона
GRO - Girona-Costa Brava, Іспанія, Герона
LPA - Gran Canaria, Іспанія, Las Palmas
IDC - Ila Da Chilonzuene, Іспанія, Ila Da Chilonzuene
XRY - Jerez De La Frontera, Іспанія, Jerez De La Frontera
GMZ - La Gomera, Іспанія, San Sebas De La Gomera
NDO - La Palma Del Condado, Іспанія, La Palma Del Condado
ABC - Los Llanos, Іспанія, Албасете
MAH - Mahon, Іспанія, Menorca
VLC - Manises, Іспанія, Валенсія
SLM - Matacan, Іспанія, Саламанка
OZP - Moron, Іспанія, Moron
AGP - Pablo Ruiz Picasso, Іспанія, Малага
PXS - Puerto De Santa Maria, Іспанія, Puerto De Santa Maria
UER - Puertollano, Іспанія, Puertollano
PMI - Son Sant Joan Airport, Іспанія, Palma Mallorca
BIO - Sondica, Іспанія, Білбао
TFS - Sur Reina Sofia, Іспанія, Тенеріфе
BJZ - Talaveral La Real, Іспанія, Бадахос
TFN - Tenerife Norte (Los Rodeos), Іспанія, Тенеріфе
TOJ - Torrejon Afb, Іспанія, Мадрид
VIT - Vitoria., Іспанія, Vitoria.
AEI - Альгесірас, Іспанія, Альгесірас
LEI - Альмерія, Іспанія, Алмерія
OVD - Астурія, Іспанія, Oviedo / Aviles
VLL - Валладолід, Іспанія, Вальядолід
VGO - Віго, Іспанія, Віго
GRX - Гранада, Іспанія, Гранада
HEV - Гуелва, Іспанія, Гуелва
IBZ - Ібіца, Іспанія, Ібіца
CDZ - Кадіз, Іспанія, Кадіз
ODB - Кордова, Іспанія, Кордова
LCG - Ла-Коруна, Іспанія, Ла Коруна
ACE - Ланцароте, Іспанія, Арресифе
LEN - Леон, Іспанія, Леон
SPC - Ля Пальма, Іспанія, Santa Cruz De La Palma
MLN - Мелійя, Іспанія, Мелілья
PNA - Памплона, Іспанія, Памплона
UPC - Пуерто Ла Крус, Іспанія, Пуерто Ла Крус
REU - Реус, Іспанія, Реус
RRA - Ронда, Іспанія, Ронда
SVQ - Сан-Пабло, Іспанія, Sevilla
SPO - Сан-Пабло, Іспанія, Sevilla
MJV - Сан-Хав'єр, Іспанія, Мурсія
SDR - Сантандер, Іспанія, Сантандер
SCQ - Сантьяго де Компостела, Іспанія, Сантьяго де Компостела
ZAZ - Сарагоса, Іспанія, Сарагоса
UTL - Торремолінос, Іспанія, Торремолінос
FGR - Фенгерола, Іспанія, Фенгерола
FUE - Фуертевентура, Іспанія, Puerto del Rosario
VDE - Хіерро, Іспанія, Валверде
HSK - Хуеска, Іспанія, Хуеска

Пошта Іспанії
Відстеження із Іспанії посилок

ASM   Іспанський місцевий експрес кур'єр. Відстеження відправлень ASM: підтримується.
Buytrago   Іспанська транспортна компанія. Відстеження відправлень Buytrago: підтримується.
Correos   Державний поштовий оператор Іспанії. Пошта Іспанії. Відстеження поштових відправлень Іспанії: підтримується.
Chronoexprés S.A   Відстеження відправлень Chrono Express. Відстеження Експрес відправлень Chronoexprés: підтримується.
Envialia   Іспанський місцевий експрес кур'єр. Відстеження відправлень Envialia підтримується.