ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Німеччина Україна. Доставка з/у Німеччини

Інформація для вантажовласників. За популярних маршрутах вантажоперевезень з України в Німеччину. Маршрут з Києва до Берліна 1357 км, з Одеси в Гамбург 2016 км, з Харкова в Мюнхен 2208 км, з Дніпра в Кельн 2374 км, зі Львова до Франкфурта-на-Майні 1300 км. Вартість перевезення до Німеччини з України і в зворотному напрямку розраховується за запитом у менеджера на дату перевезення по формулі грн / км.

 Автомобільні перевезення вантажів Німеччина Україна

Фури 5- 20т. Автоперевезення вантажів у Німеччині. Об'єднуємо декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під завантаження одночасно. Супровід диспетчера. Митний брокер для оперативного вирішення питань на кордоні. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Німеччині автомобільним транспортом в будь-яку точку. Приймаємо вантаж на склад тимчасового зберігання для митного оформлення і доставки з Німеччині.

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Німеччина Україна і митне оформлення вантажів. Відправка авто що суботи. Перевезення збірних вантажів з Німеччини за термінами 5-7 днів. Транспортна компанія, збірні вантажі якої проходять постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Рефрижератори до 20т з температурним режимом.

Вартість. Замовлення авто. ПОДЗВОНІТЬ ☎ +38 098 684 6962  ✓VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram або надішліть запит

Авіаперевезення Німеччини

Авіадоставка з Німеччини - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Німеччини наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Німеччині, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Німеччину проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу.

Морські перевезення Німечина

Доставка контейнера з Німеччини: ми можемо доставити як повний контейнер з Німеччини (FCL), так і збірні вантажі з Німеччини (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Німеччини в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Склад Німеччина

Складська логістика у Німеччині, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки.

Митні послуги Німеччина

Митне оформлення у Німеччині (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Німеччині. Послуги митного брокера у Німеччині: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Скільки коштує доставка з Німеччини оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

Доставка з Німеччини для приватних осіб Коли Вам потрібне швидке, надійне та особисте обслуговування - ми тут, щоб відповісти

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Німеччині) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Німеччини на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Німеччині

Ми можемо купити з доставкою у Німеччині товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Німеччині. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Німеччину для приватних осіб

Як відбувається перевезення у Німеччину: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Німеччину, з доставкою кур'єрською службою Німеччини за адресою Замовника.

Пошта Німеччини
Відстеження посилок з Німеччини

DHL Freight Відстеження DHL Freight: підтримується.

Deutsche Post AG Федеральний поштовий оператор Німеччини. Пошта Німеччини. Відстеження поштових відправлень Німеччини: підтримується.

GDSK  Відстеження експрес відправлень Німеччини. GDSK ЕМС. Відстеження експрес відправлень GDSK: підтримується.

Hermes Logistik Gruppe Deutschland GmbH Відстеження експрес відправлень Німеччини. DSK ЕМС. Відстеження експрес відправлень DSK: підтрімується.

Iloxx Відстеження відправлень Iloxx. Відстеження відправлень Iloxx: підтримується.

PEK (Mail Forwarding Company) (ПЕК (Поштова Експедиційна Компанія))  Німецький партнер Пошти Росії.

Hamburg Süd Liner Services Відстеження контейнерів Hamburg Süd.

TNT Innight Німецький експрес кур'єр, підрозділ TNT Express. Відстеження відправлень TNT In Night: підтримується.