ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Швейцарія Україна

 

 • Авіаперевезення Швейцарія
 • Автомобільні перевезення Швейцарія
 • Морські перевезення Швейцарія 
 • Митне оформлення в Швейцарії
 • Складське обслуговування в Швейцарії
 • Імпорт із Швейцарії
 • Експорт в Швейцарію
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Мультимодальні перевезення
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Швейцарії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

  Автомобільні перевезення  Швейцарія Україна

Автоперевезення вантажів у Швейцарії. Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. З логістичним супроводм і митним брокером для оперативного вирішення питань. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Швейцарії автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки зі Швейцарії.

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Швейцарія Україна. Робимо митне оформлення вантажів. Відправка авто щосуботи. Перевезення збірних вантажів в Швейцарію і в зворотному напрямку. Транспортна компанія, збірні вантажі якої проходять постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Перевізники України в Швейцарію забезпечують безперебійну доставку вантажів і товарів. Надаємо окремі малотоннажні авто, фури 5- 20 т, на вимогу рефрижератори з температурним режимом.

Замовте авто, проконсультируйтесь:+38 098 684 6962 чи оформіть простий запит нижче

  Авіаперевезення Швейцарія Україна

Авіадоставка зі Швейцарії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго зі Швейцарії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Швейцарії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Швейцарію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

  Морські перевезення  Швейцарія

Доставка контейнера зі Швейцарії: ми можемо доставити як повний контейнер зі Швейцарії (FCL), так і збірні вантажі зі Швейцарії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки зі Швейцарії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Швейцарії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

  Автомобільні перевезення  Швейцарія Україна

Автоперевезення вантажів у Швейцарії. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Швейцарії автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки зі Швейцарії.

  Митні послуги  Швейцарія

Митне оформлення у Швейцарії (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Швейцарії. Послуги митного брокера в Швейцарії: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. 

 Склад  Швейцарія

Складська логістика у Швейцарії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Швейцарії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки.

Вартість перевезення з / у  Швейцарії вантажів, вартість доставки з / у  Швейцарії товару. Терміни доставки з  Швейцарії

Скільки коштує доставка з  Швейцарії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

  Імпорт із Швейцарії

При необхідності ввезти вантаж (товар) зі Швейцарії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Швейцарії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. 

Експорт в  Швейцарію

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). 

Доставка із  Швейцарії для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Швейцарії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Швейцарії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у  Швейцарії

Ми можемо купити з доставкою у Швейцарії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Швейцарії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у  Швейцарію для приватних осіб

Як відбувається перевезення у Швейцарію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад в Києві. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Швейцарію, з доставкою кур'єрською службою Швейцарії за адресою Замовника.

Пошта  Швейцарії

Freipost   Швейцарська B2C транспортна компанія. Відстеження відправлень Freipost: підтримується

MSC - Midterranean Shipping Company   Відстеження контейнерів MSC  (Midterranean Shipping Company) 

Swiss Post (Die post)   Державний поштовий оператор Швейцарії. Пошта Швейцарії. Відстеження поштових відправлень Швейцарії: підтримується