ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Складнощі на ринку рефрижераторних перевезень

Складнощі на ринку рефрижераторних перевезень

Спеціальні транспортні компанії втрачають свою частку на ринку рефрижераторних перевезень на користь контейнерних перевізників. Більш докладно про нові тенденції міжнародних рефрижераторних вантажних перевезень розповіли представники обох сторін в березні на 15-й щорічній транстихоокеанський морської транспортної конференції.

 

Представник міжнародної транспортної компанії Hapag-Lloyd в Американському регіоні зауважив, що рефрижераторні контейнери повсюдно використовуються для перевезення заморожених продуктів. За останні вісім років частка контейнерних перевезень на ринку рефрижераторних перевезень підвищилася з 50% до 75%. А рефрижераторний контейнерний флот збільшився на 34% з 2009 року. Таке стрімке зростання призвело до переділу ринку перевезень.

Контейнеризація підвищує повсюдну доступність товарів. Рефрижераторні контейнери забезпечують зниження витрат при морських контейнерних перевезеннях вантажів «від дверей до дверей», а модульний характер перевезень дозволяє доставляти менший обсяг продуктів. Можна відмовитися від великих споруд для зберігання вантажів у вузлі доставки. Раніше обов'язковою умовою перевезення вантажів з регульованою температурою була наявність великих складів-холодильників. Тепер, з появою рефрижераторних контейнерів, в них більше немає необхідності.

Представник транспортної компанії - найбільшого в світі спеціалізованого перевізника охолоджених товарів Seatrade Group, визнав, що спеціалізовані фірми перевезли майже половину рефрижераторних вантажів у 2000 році, проте за останні 14 років цей сектор міжнародних транспортних перевезень скоротився на 3 млн. Тонн вантажів (на 12% ).

Одна з причин скорочення обсягів перевезень: за цей період 40% спеціалізованого рефрижераторного флоту було виведено з експлуатації, і перевізники не вкладали кошти в будівництво нових рефрижераторних суден. Cказав тенденції до зменшення обсягів перевезень і відсутності необхідності у використанні цілого судна для подібних цілей. Також сильно підвищилася вартість зведення нових судів. У той час, як будівництво нового контейнеровоза місткістю 14 тис. Піддонів обходиться в 35 млн. Доларів США, вартість спорудження схожого за обсягами спеціального рефрижераторного судна обходиться в 65 млн. Доларів США.

Підвищує вартість і рефрижераторне обладнання. Стандартний рефрижераторний контейнер коштує близько 16,5 тис. Доларів США, а комплексне рефрижераторне судно - 20 тис. Доларів США. Рефрижераторні суду зводять тільки 5 суднобудівних компаній в Японії і Китаї.

Сектор міжнародних морських рефрижераторних перевезень активно розширюється, особливо в країнах, що розвиваються, де чисельність населення зростає. Жителі розвинених країн, в свою чергу, бажають бачити на прилавках фрукти і овочі круглий рік.

Задовольнити ці потреби допомагають технологічні інновації та віддалений моніторинг судів. Наприклад, регульована газове середовище, яка допомагає керувати процесом дозрівання в рефрижераторному контейнері.

В Україні для розвитку експортних і імпортних рефрижераторних перевезень необхідно передбачити можливість переміщення рефрижераторних контейнерів залізничним транспортом.



Источник: Складнощі на ринку рефрижераторних перевезень
Категория: Рефрижераторы | Добавил: maks_kashtan (02.05.2020)
Просмотров: 714 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar