ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Як не переплатити. Від чого залежить вартість переїзду

Як не переплатити. Від чого залежить вартість переїзду

Вартість переїзду залежить від багатьох факторів. І не в останню чергу - від величини багажу. Всім нам знайоме, наскільки непростим процесом може бути просте збирання у відпустку на тиждень. В основному хочеться взяти весь одяг з думкою: «а раптом знадобиться». І тільки коли набита вся сумка, замислюємося, а може від чогось відмовитися? При переселенні за кордон виникає та ж проблема, але рішення  прийняти в мільйон разів важче До слова, згідно зі свіжим опитуванням, 93% офісних працівників в Україні замислюються про виїзд на роботу за кордон. Значно менша кількість задають собі питання про те, скільки це буде коштувати.  

Від чого залежить вартість переїзду за кордон ?

Уявіть собі, що всі шафи, ліжка, столи, які є у вашому будинку, необхідно зібрати разом з іншими речами і наприклад, переселитися в Італію. Кращий спосіб, якщо замість вас все це зробить хтось інший. Багато компаній сьогодні пропонують подібне переселення «під ключ». Приходять фахівці, оцінюють ваше майно, вартість його зборки / розбирання, визначають разом з вами оптимальний маршрут і обчислюють остаточну вартість переселення. Цей спосіб зручний, оскільки ви витрачаєте мінімум зусиль. Однак доведеться трохи розщедритися.

Перший крок, який вам допоможе зменшити вартість переїзду: заздалегідь визначити, що вам дійсно необхідно взяти з собою, а від чого можна відмовитися. На відміну від відпустки, при переїзді не варто розраховувати на те, що ви спочатку «упакуйте всю сумку», а потім будете витягувати зайве. З шафами і побутовою технікою, такий варіант не пройде.

Вартість переїзду до Італії

Чому речі варто розділити на ті, які потрібно брати з собою і ті, які можна залишити? Скажімо, ви хочете забрати з собою все, а у вас: дві шафи, ліжко, холодильник, пральна машинка і ще особисті речі. Вартість переїзду з таким вантажем, наприклад, в Неаполь, складе приблизно 2,5-3 тисячі євро. Це сума автомобільного перевезення і митного оформлення, яку назвуть в компанії карго, не надто вникаючи в проблему. Звичайно, варто задуматися над тим, як можна заощадити.

Наприклад, скористатися авіаперевезенням . В такому випадку встановлено ваговій тариф: близько 3-4 доларів за кілограм (вартість залежить від сумарної ваги). Якщо ваша меблі не є витвором мистецтва передавалася від діда-прадіда у спадок з 18 століття, то можна обійтися без неї. Купівля меблів в Європі буде дешевше, ніж її перевезення з України.

Однак при перевезенні особистих речей повітряним шляхом існують норми габаритів однієї одиниці вантажу: не більше 200 кг і не вище 0,8 м. Тому з холодильником в такому випадку доведеться попрощатися. Можливо, доцільніше буде його продати в Україні, а на місці придбати новий.

Для доставки «під двері» компанії, яка займається карго, необхідно вказати список речей, який ви берете, контакти і точну адресу людини на місці. У такому випадку компанія подбає, щоб ваші речі доставили до квартири або будинку.

Однак, якщо у вас речей трохи, то їх в аеропорту можна зустріти самому. В основному люди, які зважилися на переїзд, чи не вперше відвідують країну, в якій вибрали жити. Тому домовитися на місці з вантажним таксі, в разі невеликої кількості багажу - не проблема.

Аналогічно потрібно вирішити для себе питання перевезення при виїзді. Професійна компанія самостійно упакує ваші речі і доставить в аеропорт. Але при невеликій кількості вантажу можна скористатися послугами кур'єрської служби, яка привезе все до аеропорту. Звідти компанія-карго доставить речі в країну призначення. Вартість кур'єрської служби: 1-4 грн за кг, в залежності від тарифної зони.

Від чого залежить вартість послуг переїзду:

Габарити (вага, висота, об'єм і т.д.);

Спосіб доставки (автомобільний, авіаційний, морський);

відстань;

Метод доставки ( «від дверей до дверей», «від аеропорту до дверей» «від аеропорту до аеропорту» і ін.);Источник: Як не переплатити. Від чого залежить вартість переїзду
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 409 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar