ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Митний брокер: хто це і чим він займається

Митний брокер: хто це і чим він займається

Законодавство України визначає митного брокера як підприємство, яке надає послуги з декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Департамент організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України веде реєстр підприємств, яким надано дозвіл на ведення митної брокерської діяльності.

 

При використанні послуг митного брокера рекомендується укладати відповідний договір, в якому викладаються обов'язки сторін і терміни надання послуг.

Поняття митний брокер необхідно відрізняти від поняття агент з митного оформлення. Останній є фізичною особою, яка перебуває в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує дії, пов'язані з пред'явленням до податкових органів товарів і необхідних для митного контролю та оформлення документів.

Митний брокер і його співробітники-агенти з митного оформлення законодавчо відповідають за нерозголошення комерційної таємниці та конфіденційної інформації своїх клієнтів.

Митні брокери в усіх країнах світу займаються митним очищенням експортних і імпортних перевезень . Робота брокера пов'язана із заповненням різних дозвільних документів в паперовому та електронному вигляді, розрахунку необхідних митних зборів і спрощенням спілкування між органами державної влади, експортерами та імпортерами.

На законодавчому рівні Вас не зобов'язують наймати митного брокера. Ви можете зайнятися заповненням всієї необхідної для митного очищення вантажу документації самостійно. Також особисто або через довірену особу Ви можете подати документи до відповідних інстанцій.

З огляду на тривалість цього процесу безліч імпортерів і експортерів звертається за допомогою до фахівців - компетентним експертам, які постійно підвищують свою кваліфікацію в питаннях оформлення міжнародних вантажних перевезень .

TBN більше 10 років займається митної очищенням вантажів, що перевозяться. Наші послуги охоплюють не тільки документальну підтримку перевозяться нами вантажів. Ви можете звернутися до наших консультантів за консультацією або для перевірки правильності заповнення митних декларацій.

TBN отримала ліцензію на ведення митної брокерської діяльності AE №521432.

Згідно з нормами законодавства імпортери зобов'язані знати всі митні вимоги і забезпечити відповідність їм перевезених вантажів. Використання митного брокера значно скорочує ризики неправильного заповнення документів або невірних розрахунків митних зборів.

У законодавство України часто вносяться зміни, що стосуються митного оформлення перевезених через кордони товарів. При виконанні міжнародних транспортних перевезень різна митна документація може знадобитися в будь-якій точці переміщення вантажу. Від власника вантажу потрібно не тільки знання законодавства країни-відправника, але також країн за маршрутом прямування вантажу. Для спрощення документального оформлення перевезень рекомендуємо скористатися нашими послугами. Ми надамо Вам надійного митного брокера в країні відправки вантажу, а також в місці призначення вантажу.

 Источник: Митний брокер: хто це і чим він займається
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (03.05.2020)
Просмотров: 407 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar