международная доставка грузов из Киева ENG  международная доставка грузов из Киева  ES  международная доставка грузов из Киева  УКР международная доставка грузов из Киева  РУС  международная доставка грузов из Киева GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: 
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
грузоперевозки грузов из Киева

TBN company UKRAINE

грузоперевозки грузов из Киева
грузоперевозки грузов из Киева

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

Останнім часом «постійне місце проживання» стало досить умовним поняттям. Межі відкрилися. Хоча і з певними труднощами, переїзд за кордон став реальністю, а виїзд в США на ПМЖ перетворився з казки в цілком здійсненне дію.

Виїзд за кордон на постійне місце проживання - це складний процес, який супроводжується рішенням великої кількості питань і навіть певними ризиками. Тому, хто зважився на переїзд, треба обійти чимало кабінетів, зібрати цілу папку документів, а також визначитися зі способом перевезення особистих речей - авіатранспортом або за допомогою морських контейнерних перевезень .

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

У будь-якому випадку, питання перевезення багажу виникає лише в кінці тривалої ланцюжка оформлення переїзду. Найбільші труднощі з виїздом в США на ПМЖ чекають на першому етапі підготовки. А все тому, що в Сполучених Штатах Америки діють спеціальні правила для імміграції.

Наприклад, інша популярна північно-американська країна, Канада, або екзотична Австралія, пускають до себе на ПМЖ практично кожного, хто задовольняє певним вимогам, і відносно легко видають дозвіл на проживання. А ось щоб переїхати в США на ПМЖ з України (і не тільки), треба мати серйозну основу. Тут прості імміграційні правила не діють. Треба довести Сполученим Штатам, що ви дійсно повинні переїхати, і іншого варіанту просто не існує. Це, звичайно, дуже ускладнює ситуацію з переїздом, але одночасно значно спрощує загальний процес. Адже, якщо на першому етапі кандидат на переїзд в США на ПМЖ отримує «від воріт поворот», то всі інші етапи не мають сенсу. Отже, можна не турбуватися питаннями перевезення багажу або пошуком роботи і житла.

Тому, для того, щоб переїхати в США на ПМЖ, слід виконати хоча б один з пунктів, яких, насправді, не так і багато.

Для переїзду в США на ПМЖ потрібно:

1 - Виграти в лотерею Грін-Кард . Тут може зіграти свою роль ваша наполегливість, бажання і удача.
2 - Отримати робочу візу . Для цього потрібно заручитися підтримкою американського роботодавця, адже саме на його плечі ляже фінансовий тягар її оформлення. Як і оплата подальшого оформлення Грін-карти.
3 - Возз'єднатися з родичами . Для цього слід, звичайно ж, мати в Штатах близьких родичів. А ті, в свою чергу, повинні бути офіційними громадянами або резидентами США.
4 - Проявити свій талант . США охочіше дають право проживання тим, хто може якимось чином послужити розвитку або економіки або іміджу країни. Найчастіше цим користуються спортсмени і музиканти.
5 -Мати гроші . Для оформлення так званої «візи інвестора» кандидат в американці повинен мати від 500 тисяч до 1 мільйона доларів.

Лише після того, як один з перерахованих критеріїв спрацював, можна з головою зануритися в наступні пункти процесу переїзду в США на ПМЖ. Це оформлення всіх необхідних документів, визначитися з компанією-перевізником особистих речей  і, нарешті, знайти житло. Однак, після рішення першого етапу, всі інші будуть виглядати приємними клопотами.Источник: Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar