ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

Останнім часом «постійне місце проживання» стало досить умовним поняттям. Межі відкрилися. Хоча і з певними труднощами, переїзд за кордон став реальністю, а виїзд в США на ПМЖ перетворився з казки в цілком здійсненне дію.

Виїзд за кордон на постійне місце проживання - це складний процес, який супроводжується рішенням великої кількості питань і навіть певними ризиками. Тому, хто зважився на переїзд, треба обійти чимало кабінетів, зібрати цілу папку документів, а також визначитися зі способом перевезення особистих речей - авіатранспортом або за допомогою морських контейнерних перевезень .

Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки

У будь-якому випадку, питання перевезення багажу виникає лише в кінці тривалої ланцюжка оформлення переїзду. Найбільші труднощі з виїздом в США на ПМЖ чекають на першому етапі підготовки. А все тому, що в Сполучених Штатах Америки діють спеціальні правила для імміграції.

Наприклад, інша популярна північно-американська країна, Канада, або екзотична Австралія, пускають до себе на ПМЖ практично кожного, хто задовольняє певним вимогам, і відносно легко видають дозвіл на проживання. А ось щоб переїхати в США на ПМЖ з України (і не тільки), треба мати серйозну основу. Тут прості імміграційні правила не діють. Треба довести Сполученим Штатам, що ви дійсно повинні переїхати, і іншого варіанту просто не існує. Це, звичайно, дуже ускладнює ситуацію з переїздом, але одночасно значно спрощує загальний процес. Адже, якщо на першому етапі кандидат на переїзд в США на ПМЖ отримує «від воріт поворот», то всі інші етапи не мають сенсу. Отже, можна не турбуватися питаннями перевезення багажу або пошуком роботи і житла.

Тому, для того, щоб переїхати в США на ПМЖ, слід виконати хоча б один з пунктів, яких, насправді, не так і багато.

Для переїзду в США на ПМЖ потрібно:

1 - Виграти в лотерею Грін-Кард . Тут може зіграти свою роль ваша наполегливість, бажання і удача.
2 - Отримати робочу візу . Для цього потрібно заручитися підтримкою американського роботодавця, адже саме на його плечі ляже фінансовий тягар її оформлення. Як і оплата подальшого оформлення Грін-карти.
3 - Возз'єднатися з родичами . Для цього слід, звичайно ж, мати в Штатах близьких родичів. А ті, в свою чергу, повинні бути офіційними громадянами або резидентами США.
4 - Проявити свій талант . США охочіше дають право проживання тим, хто може якимось чином послужити розвитку або економіки або іміджу країни. Найчастіше цим користуються спортсмени і музиканти.
5 -Мати гроші . Для оформлення так званої «візи інвестора» кандидат в американці повинен мати від 500 тисяч до 1 мільйона доларів.

Лише після того, як один з перерахованих критеріїв спрацював, можна з головою зануритися в наступні пункти процесу переїзду в США на ПМЖ. Це оформлення всіх необхідних документів, визначитися з компанією-перевізником особистих речей  і, нарешті, знайти житло. Однак, після рішення першого етапу, всі інші будуть виглядати приємними клопотами.Источник: Переїзд в США на ПМЖ з України. Перші кроки
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 380 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar