ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Вантажі на палетах

Вантажі на палетах

Палета або піддон є транспортну тару для перевезень закріплених вантажів, яку можна піднімати вилковими навантажувачами, гідравлічними візками, фронтальними навантажувачами і іншим домкратних або крановим обладнанням. Палету приймають за одиницю вантажу, призначену для вдосконалення обробки і зберігання.

На палетах розміщують обв'язані спеціальними пакувальними матеріалами вантажі і контейнери, які потім переміщуються різними видами транспорту. Палети в прямому сенсі «перевозять весь світ».

Палети почали використовувати для міжнародних транспортних перевезень вантажів в минулому столітті, що значно прискорило розвиток сучасної логістики. Палети дуже важливі в сфері поставок, вони підвищують ефективність обробки і переміщення одиниці вантажу. Конструкція палет була остаточно дороблена під час Другої світової війни. У той же час почалося повторне використання палет.

Піддон має плоску структуру і використовується в якості основи для автоматичного або ручного переміщення товарів, а також захисту і зберігання. Палети виробляються з різних матеріалів. Переважна більшість ринку представляють дерев'яні палети, але їх виготовляють і з пластика, паперу, композитних матеріалів і металу.

Палети можуть мати самі різні розміри залежно від сфери застосування. У різних галузях і регіонах встановлені свої стандартні розміри палет.

Міжнародна організація стандартизації ISO підтримує шість розмірів палет: в Європі поширений розмір 80 х 120 см, в Північній Америці - 101,6 х 121,9 см, в Азії - 110 х 110 см, в Австралії - 116,5 х 116,5, по всьому світу поширені розміри 106,7 х 106,7 см і 100 х 120 см. Європейський стандарт проходить через більшість дверних прорізів.

Тему палет часто використовують конкуруючі виробники в рекламних компаніях, згадуючи про пожежну безпеку перевезень, екологічної відповідальності та безпеки міжнародних вантажних перевезень харчових продуктів.

TBN займається повним комплексом управління життєвим циклом палет. Ми поставляємо, перевозимо, чистимо, відновлюємо, утилізуємо і повторно використовуємо палети.

Дерев'яна палета зазвичай складається з трьох-чотирьох полозів, на які кріпиться настил. Зверху укладається вантаж. При вказівці розмірів палет перша цифра означає довжину полозів, друга - довжину настилу. Щоб захистити вантаж від перекидання використовують квадратні піддони.

За рішенням Міжнародної конвенції про захист рослин (IPPC) палети, які беруть участь в міжнародних перевезеннях речей , повинні виготовлятися з матеріалів, які не здатні переносити інвазійні види комах і хвороби рослин. Щоб відповідати конвенції виробники в виготовленні палет використовують деревину після зняття кори, оброблену одним з двох способів: термообробка або фумігація. У першому випадку деревину витримують при температурі не нижче 56 градусів Цельсія не менше півгодини. У другому випадку піддони обробляють хімікатами. Для деревини використовується Бромметан. Другий спосіб заборонено використовувати в країнах ЄС з 2010 року через потенційного руйнівного впливу на озоновий шар.

Оброблені палети в обов'язковому порядку з двох протилежних сторін забезпечуються печатками з логотипом IPPC. На друк наноситься назва країни у вигляді двобуквеного коду, унікальний тризначний номер, а також вид обробки: HT - в першому випадку і MB - у другому. Символ DB означає, що з сировинної деревини була очищена кора.

З огляду на велику різноманітність пропонованих палет рекомендуємо звертатися до консультантів TBN для точних розрахунків навантаження і вибору необхідних матеріалів піддонів.

Використовувати піддони для міжнародних авіаперевезень вантажів дуже зручно, це економить час і витрати на ручну навантаження і розвантаження.Источник: Вантажі на палетах
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (03.05.2020)
Просмотров: 465 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar