ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Міжнародні перевезення особистих речей

Міжнародні перевезення особистих речей

Міграція – тема, актуальна сьогодні для багатьох. За статистикою, кожен другий українець, хоча б раз в житті замислювався про переїзд за кордон. Причини для зміни місця проживання можуть бути різні: освіта, нова робота, пошуки кращого життя або просто зміна обстановки.

Необхідно розуміти, що переїзд, будь він вимушеним або бажаним, завжди стає стресом для будь-якої людини. Чужі звичаї, звичаї, мову, правила, норми, незнайомі люди і нова обстановка – сильно впливають на звичний уклад життя. Але якщо на новому місці Вас оточують улюблені речі, адаптація відбувається набагато легше і швидше.

Компанія «КИЙ АВІА КАРГО» спеціалізується на наданні повного спектру послуг в сфері міжнародних вантажоперевезень особистих речей. Наші професіоналізм і досвід дозволять перевезти Ваше особисте майно в будь-якій кількості, від дверей до дверей, в будь-яку точку світу. Ми позбавимо Вас від проблем і забезпечимо, щоб Ваш вантаж прибув в пункт призначення не тільки в термін, але в абсолютній цілості й схоронності.

Міжнародні перевезення особистих речей з професіоналами

Алгоритм роботи з нами дуже простий: менеджери TBN приїжджають на місце об’єкта з метою визначити параметри вантажу, що перевозиться і спланувати майбутні вантажоперевезення речей за кордон. Зручний маршрут і кращий для переїзду вид транспорту розробляється після того, як будуть уточнені всі вимоги та побажання замовника. Наша компанія використовує грамотні логістичні схеми, що дозволяють не вийти за рамки запланованого Вами бюджету. При цьому гарантія збереження речей і мінімальна вартість міжнародного переїзду.

Вибираючи нас, Ви отримуєте міжнародний переїзд «під ключ». Міжнародні перевезення особистих речей від мувінгової компанії «КИЙ АВІА Карго» – це:

  • розбирання-збирання меблів;
  • упаковка особистих речей;
  • навантажувально-розвантажувальні роботи;
  • зберігання на складі класу «А»;
  • правильне митне оформлення;
  • оптимальна доставка «від дверей до дверей».

Наші фахівці розробляють індивідуальний і оптимальний маршрут для кожного клієнта. Кращий пакувальний матеріал і спеціальна технологія упаковки, перевірені часом, забезпечать збереження Вашого майна під час перевезення. Ми застрахуємо Ваш вантаж і перетворимо хвилюючий переїзд в відпочинок. Всі клопоти і турботи з транспортування Ваших речей ми беремо на себе. З компанією TBN Ви на практиці зрозумієте, що значить – безтурботний і комфортний переїзд за кордон.

Для нас немає важко вирішуваних завдань. Чим складніше завдання, тим цікавіше пошук її виконання. Від книжки до домашнього вихованця. Від крихкого антикваріату до автомобіля. Все це і багато іншого ми готові переправити в потрібному для Вас напрямку з мінімальними витратами.

Вантажоперевезення від TBN – це гарантія якості, індивідуальний підхід, оптимальний бюджет, надійність послуг і грамотний сервіс.Источник: Міжнародні перевезення особистих речей з професіоналами
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 429 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar