ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Карго з США в Україну. Особливості перевезення вантажів

Карго з США в Україну. Особливості перевезення вантажів

У міру розвитку інтернет-торгівлі та доступності товарів карго з США в Україну стає актуальною темою. Особливу нішу в таких перевезеннях займають збірні вантажі з США. Клієнтами таких послуг є багато компаній з вузькою спеціалізацією в бізнесі.

Карго з США в Україну. Особливості перевезення вантажів

Карго з США в Україну можливо завдяки двом шляхах: морським і повітряним. Кінцева ціна послуги залежить від обсягу багажу, його вартості, ваги, виду і т.п.

Морські перевезення з США

Недорогий спосіб транспортування багажу, в порівнянні з іншими видами. При цьому є можливість транспортувати багаж будь-якого габариту і ваги. Товар поміщають в спеціальні, опломбовані контейнери.

Перевезення морським шляхом ідеальне рішення, якщо вам не залежить на терміні доставки товару. Час в дорозі до пункту призначення може досягати 40, а то і більше днів. Ще одна з особливостей морських перевезень: товар прибуває в країну в припортові міста. Якщо кінцевий пункт призначення в іншому місті, то необхідна додаткове транспортування. У цьому випадку, контейнери, в яких перевозили вантаж на кораблі, можна використовувати для доставки поїздом або автомобілем.

Авіаперевезення з США

Авіаперевезення є більш дорогими, але дозволяє швидко доставити товар до адресата. Їх в основному використовують для транспортування цінних речей і в випадках, коли підтискають терміни.

Авіаперевезення дозволяють дотримуватися встановлених термінів поставки. Час доставки карго з США в Україну авіашляхом  становить до 10-14 днів.

Важливо знати, що при авіаперевезеннях існують обмеження за обсягом і габаритів вантажу. Упаковка і тара повинні бути неушкодженими. Якщо товар крихкий, компанія Київ Карго надає послуги з перепакування або забезпечить подвійний упаковку.

Через обмеженість обсягів вантажних відсіків авіалайнерів, при розрахунку вартості послуг з доставки використовується об’ємний, а не звичайний вагу.

На відміну від перевезення кораблем, авіатранспортом зручніше пересилати товар швидко псується.

 Источник: Карго з США в Україну. Особливості перевезення вантажів
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (28.04.2020)
Просмотров: 529 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar