ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Карго з Туреччини в Україну: як краще доставити вантаж по маршруту Туреччина-Україна

Карго з Туреччини в Україну

 Як доставити вантаж Туреччина-Україна

Туреччина – одна з тих країн, з якими Україна має позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами. Тобто Україна більше товарів експортує до Туреччини, ніж імпортує з Туреччини. В Україну в 2013 році з цієї країни Азії було ввезено товарів на загальну суму 1852685 тис. дол. США, в той час як потік товарів у зворотний бік склав 3805477 тис. дол. США в грошовому еквіваленті, за даними Держстату України.

За обсягами торгівлі Туреччина знаходиться в числі стратегічно важливих країн-партнерів України. Це обумовлено, серед іншого, і географічною близькістю наших країн.

В Україні турецькі товари досить популярні за рахунок їх невисокої вартості і при цьому досить хорошої якості. Особливим попитом серед українців користуються, зокрема, такі товари з Туреччини, як одяг, взуття, сумки, гаманці, парфумерія, косметика, хутряні вироби, домашній текстиль, тканини, іграшки, обладнання. Підприємцям тільки залишається поповнювати товарні запаси.

Для більшої зручності підприємців, що займаються торгівлею турецькими товарами, на ринку перевезень вантажів діють спеціалізовані компанії, що здійснюють карго з Туреччини в Україну. Вони беруть на себе всі клопоти, пов’язані з доставкою товарів: навантаження, розвантаження, визначають найоптимальніший маршрут, оформляють супровідну документацію на вантаж, страхують його, отримують необхідні сертифікати, оформляють на митниці, проводять митне очищення і т.д., і т. п. При цьому у компаній є вже напрацьовані транспортні схеми, що дозволяють знизити витрати на транспортування.

В основному, карго з Туреччини в Україну здійснюється морським транспортом

Морські перевезення дозволяють перевозити велику кількість різноманітних товарів, будь-якої ваги і розмірів. Для цього вантажі консолідують на складах в Туреччині в збірні партії. Таким чином в одному контейнері в Україну відправляється товар декількох вантажовласників, які платять виключно за той обсяг, який займає їх вантаж, а не за оренду цілого контейнера. Економія на обличчя, як кажуть.

У деяких випадках вантажоперевізник комбінує доставку. Так, наприклад, партія одягу спочатку відправляється по морю з турецького порту в український, зокрема в Одесі, а потім автомобільним транспортом доставляється до кінцевого місця призначення. Послугу «Модальні перевезення» надають великі компанії-перевізники, які можуть собі дозволити використання декількох видів транспорту.

Якщо вантаж необхідно доставити оперативно, морські контейнерні перевезення дещо поступаються авіаперевезень. Якщо кораблем карго з Туреччини в Україну може зайняти десять днів, то літаком – всього кілька днів.

Також існує можливість перевезення вантажів за маршрутом Туреччина-Україна автомобільним транспортом, але частину шляху вантажівка проведе на поромі.Источник: Карго з Туреччини в Україну: як краще доставити вантаж по маршруту Туреччина-Україна
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 793 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar