ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Міжнародні морські перевезення з “TBN” – репутація і досвід

Міжнародні морські перевезення з “TBN” – репутація і досвід

Міжнародні морські перевезення входять до переліку послуг багатьох компаній, але далеко не всі оператори, які здійснюють контейнерні перевезення вантажів, мають репутацію на ринку і досвід, який можна порівняти з ТОВ “TBN”. Нашою компанією здійснюється перевезення контейнерів морським транспортом з різних країн світу в морські порти України.

Международные морские перевозки c "КИЙ АВИА КАРГО" - репутация и опыт

Наші можливості дозволяють організувати морські контейнерні перевезення, міжнародні морські перевезення в 20- і 40-футових контейнерах. Експортні, імпортні та транзитні контейнерні перевезення вантажів можуть виконуватися у вигляді послуги FCL (Full Container Load) або LCL (Less Than Container Load). Ми приймаємо замовлення на міжнародні контейнерні перевезення вантажів обсягом від 1 кубометра, або вагою від 1 тонни. Тарифи на контейнерні перевезення визначає обсяг товару.

Клієнти, які розміщують у нас замовлення на контейнерні морські перевезення, можуть скористатися нашою комплексною програмою обслуговування. Ця послуга значно спрощує замовнику вирішення бюрократичних питань, які зазвичай супроводжують міжнародні контейнерні перевезення. Фахівці нашої компанії готові провести контейнерні перевезення по всіх етапах, починаючи з митного оформлення при відправленні, і закінчуючи доставкою на термінал одержувача. Крім того, на контейнерні морські перевезення, здійснювані за допомогою нашої компанії, надаються послуги зі страхування всіх видів ризику з моменту відправки вантажу. Завдяки цьому, наші морські контейнерні перевезення є однією з найнадійніших послуг з доставки вантажів.Источник: Міжнародні морські перевезення з “TBN” – репутація і досвід
Категория: Морские контейнерные перевозки | Добавил: maks_kashtan (24.04.2020) | Автор: Міжнародні морські перевезення
Просмотров: 549 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar